01
03
2021

Online taneční lekce

By Marek 0

Online lekce jsou otevřeny pro:

  • výběrové a soutěžní skupiny
  • sportovní klub a přípravku
  • děti tančící na ZŠ a pro nové zájemce o tancování
  • Lady SOLO Latin

více informací a přihlášení na jednotlivé kurzy naleznete v jednotlivých sekcích níže.

Kurzy na ZŠ

Online lekce jsou otevřeny pro členy Tanečních kurzů pořádaných na ZŠ. Přihlásit se nově můžou i noví zájemci o tancování.

Více informací, termíny, časy a odkazy na online výuku stejně jako předchozí výuková videa naleznete ZDE (přístup na stránku je pod heslem, které každý člen TŠ obdrží na email – pokud heslo nemáte, pište na info@ivalangerova.cz).

DSCF7175

DSCF4153

Sportovní klub + přípravka

Sportovní klub i přípravka pokračují v  online lekcích (o jakékoliv změně Vás budeme informovat) – více informací a postup připojení k lekcím – ZDE (přístup na stránku je pod heslem, které každý člen obdržel na email).


Dívčí taneční skupiny

Výběrové a soutěžní dívčí skupiny pokračují v online lekcích (o jakékoliv změně Vás budeme informovat) – více informací a postup připojení k lekcím naleznete ZDE (přístup na stránky je pod heslem které každý člen obdrží na email).

DSCF2449

DSC00463

Lady SOLO Latin

Pro Lady SOLO Latin.je otevřen online kurz s lektorkou Ivou Šisl Langerovou a to každé úterý 19:00-20:00 hod.  Více informací, postup připojení k online tréninkům a archiv předchozích lekcí naleznete ZDE (přístup na stránky je pod heslem, které každý člen obdrží na email). Noví zájemci o tento kurzu pište na info@ivalangerova.cz.


První taneční krůčky

Od 18.12.2020 bohužel opět pozastavujeme taneční lekce i pro naše nejmenší. Budeme se na Vás těšit snad již brzy a za příznivějších okolností! Začátek lekcí předpokládáme v okamžiku posunu hodnotícího systému PES do 3. stupně.

IMG_5302
Dnes je Sobota 06 března

Škola se věnuje výuce latinsko-amerického a standardního tance pro děti a mládež, páry a lady.

Ve volném čase ráda čte, věnuje se příležitostně hře na kytaru a elektrické piano. Sportuje rekreačně, plave, jezdí na kole a in line bruslích.

Iva Šisl Langerová

Ve volném čase rád čte, věnuje se modelaření letadel 2.světové války, rád cestuje, rekreačně sportuje a jezdí na kole.

Jindřich Činčura

Iva Šisl Langerová

Taneční škola Ivy Langerové © 2020. Všechna práva vyhrazena.