26
11
2020

Online taneční lekce + taneční videa

By Marek 0

Vzhledem k současné složité situaci jsme se rozhodli, že pro vybrané taneční skupiny zavedeme online výuku přes Microsoft Teams. Určitě vám tanec, pohyb i setkávání chybí stejně jako nám, těšíme se na to, že se uvidíme touto formou. Ostatním tanečním skupinám budeme posílat pravidelně video-lekce, které si můžete stáhnout přes úschovnu (link dostanou všichni členové vždy do mailu a bude uvedený zde v tomto článku).

DSCF4153

Sportovní klub

Pro přípravku a sportovní klub budeme spouštět online lekce nejdříve a to již od 6.11.2020 – více informací a postup připojení k lekcím – ZDE (přístup na stránku je pod heslem, které každý člen obdržel na email).


Dívčí taneční skupiny

Online výuku pro výběrové a soutěžní skupiny spouštíme od 24.11.2020 (Enveloppé začínají první zkušební trénink již 20.11.2020) Více informací, termíny, časy a odkazy na online lekce naleznete ZDE (přístup na stránky je pod heslem které každý člen obdrží na email).

DSCF2449

DSC00463

Lady SOLO Latin

Od 7.11.2020 opět otevíráme všechny kurzy Lady SOLO Latin!

  • Archiv starších online tréninků kurzu N102 naleznete ZDE

První taneční krůčky

Od 3.12.2020 opět otevíráme taneční lekce pro naše nejmenší. Těšíme se na Vás!

IMG_5302

DSCF7175

Kurzy na ZŠ

Do odvolání je prezenční výuka přerušena. Pro tyto skupiny budeme prozatím natáčet pravidelná videa (pro přístup k dostupným videím klikněte ZDE).

Dnes je Pátek 04 prosince

Škola se věnuje výuce latinsko-amerického a standardního tance pro děti a mládež, páry a lady.

Ve volném čase ráda čte, věnuje se příležitostně hře na kytaru a elektrické piano. Sportuje rekreačně, plave, jezdí na kole a in line bruslích.

Iva Šisl Langerová

Ve volném čase rád čte, věnuje se modelaření letadel 2.světové války, rád cestuje, rekreačně sportuje a jezdí na kole.

Jindřich Činčura

Iva Šisl Langerová

Taneční škola Ivy Langerové © 2020. Všechna práva vyhrazena.