TOP DANCE PRAGUE


Soutěžní klub

Soutěžní sportovní klub – Top Dance Prague Team je určen pro vybrané tanečníky a tanečnice tančící v páru, kteří soutěží či se na svou soutěž v brzké době chystají. Páry se zdokonalují v technice a provedení soutěžních tanců pod vedením hlavních lektorů TŠ, vicemistrů ČR a střední Evropy v kombinaci standardních a latinských tanců, Jindřicha Činčury, Ivy Šisl Langerové a vybraných lektorů Top Dance Prague.

Páry jsou složeny tak, aby se účastnily věkově odpovídajících soutěží v kategoriích od dětských až po dospělé páry.

Členové soutěžního sportovního klubu tančí min 3x týdně, dále se účastní pro ně určených soustředění, která jsou pro členy sportovního klubu povinná vzhledem k reprezentaci jména Taneční školy na tanečních soutěžích a páry reprezentující TŠ na soutěžích jsou povinny pořídit si také klubovou soupravu.

Členství v soutěžním klubu je možné pouze na základě schválení Ivou Šisl LangerovouJindřichem Činčurou nebo na základě doporučení Vašeho lektora a po úspěšném absolvování konkurzu.

Dnes je Středa 03 března

Škola se věnuje výuce latinsko-amerického a standardního tance pro děti a mládež, páry a lady.

Ve volném čase ráda čte, věnuje se příležitostně hře na kytaru a elektrické piano. Sportuje rekreačně, plave, jezdí na kole a in line bruslích.

Iva Šisl Langerová

Ve volném čase rád čte, věnuje se modelaření letadel 2.světové války, rád cestuje, rekreačně sportuje a jezdí na kole.

Jindřich Činčura

Iva Šisl Langerová

Taneční škola Ivy Langerové © 2020. Všechna práva vyhrazena.