fbpx

Taneční ukázky a show

Pořádáte ples, večírek, firemní akci, narozeninovou oslavu nebo jinou kulturní událost a chcete překvapit, pobavit se a potěšit opravdu skvělým tanečním zážitkem? Pak tou nejlepší volbou je si pozvat profesionální taneční pár nebo páry na taneční vystoupení, show i výuku! Pro Vaše vystoupení můžeme zajistit páry všech věkových kategorií.

Výběr některých firem a akcí, pro které jsme pořádali taneční ukázky, show či workshop v letech 2005-2021: Veolia Voda ČR, a.s., PVK, a.s., ČEZ, a.s., Unipetrol, a.s., O2 Czech Republic, a.s., Rhea Holding, Czech Invest a další.

Nejste si jistí, jaké vystoupení je pro Vás to pravé? Ozvěte se nám, rádi Vám poradíme.
Pro více informací či objednávku nás kontaktujte na info@topdanceprague.cz.

Zatančíme pro Vás!

Taneční show:

Tématicky sestavená choreografie nejenom z latinsko-americkýh a standardních tanců. V případě zájmu zajistíme nastudování taneční show dle Vašeho požadavku na Vámi zvolené téma. Show je možno kombinovat s krátkým tanečním workshopem viz níže. Na sestřihy již postavených show se podívejte v následujících videích:

video

Fantom opery

video

Mr. & Mrs. Smith

Taneční ukázky:

Vybrané latinsko-americké a standardní tance, které taneční pár či páry předvedou během několika vstupů.  Lze také kombinovat s krátkým tanečním workshopem viz. níže. Pro inspiraci se podívejte na následující videa již připravených sestříhaných ukázek:

video

Samba

video

Cha-cha

Taneční workshop (výuka tance)

Zpestření Vaší akce, stmelení kolektivu, dokonalý teambuilding nebo party, to vše na tanečním workshopu, kde si vyberete jeden či více tanců a my vás naučíme jejich základní kroky a variace, či s Vámi nacvičíme krátkou skupinovou choreografii. Skvělý rozjezd Vaší akce, lidé si budou hned blíž! Workshop můžete kombinovat s tanečními ukázkami nebo show.