Taneční ukázky a show

Pořádáte ples, večírek, firemní akci, narozeninovou oslavu nebo jinou kulturní událost a chcete překvapit, pobavit se a potěšit opravdu skvělým tanečním zážitkem? Pak tou nejlepší volbou je si pozvat profesionální taneční pár nebo páry na taneční vystoupení, show i výuku! Pro Vaše vystoupení můžeme zajistit páry všech věkových kategorií.

Nejste si jistí, jaké vystoupení je pro Vás to pravé? Ozvěte se nám, rádi Vám poradíme.
Pro více informací či objednávku nás kontaktujte na info@ivalangerova.cz.

Na kalendář z již proběhlých vystoupení se můžete podívat ZDE.

Zatančíme pro Vás!

Taneční show:

Tématicky sestavená choreografie nejenom z latinsko-americkýh a standardních tanců. V případě zájmu zajistíme nastudování taneční show dle Vašeho požadavku na Vámi zvolené téma. Show je možno kombinovat s krátkým tanečním workshopem viz níže. Na sestřihy již postavených show se podívejte v následujících videích:

video

Fantom opery

video

Mr. & Mrs. Smith

Taneční ukázky:

Vybrané latinsko-americké a standardní tance, které taneční pár či páry předvedou během několika vstupů.  Lze také kombinovat s krátkým tanečním workshopem viz. níže. Pro inspiraci se podívejte na následující videa již připravených sestříhaných ukázek:

video

Samba

video

Cha-cha

Taneční workshop (výuka tance)

Zpestření Vaší akce, stmelení kolektivu, dokonalý teambuilding nebo party, to vše na tanečním workshopu, kde si vyberete jeden či více tanců a my vás naučíme jejich základní kroky a variace, či s Vámi nacvičíme krátkou skupinovou choreografii. Skvělý rozjezd Vaší akce, lidé si budou hned blíž! Workshop můžete kombinovat s tanečními ukázkami nebo show.