Letní taneční soustředění

Na Letním tanečním soustředění jsme si pro vás připravili několik novinek. Soustředění se bude nově konat v malebném prostředí Jizerských hor, kde nás přivítá prostorný areál hotelu Kořínek. A na co se můžete těšit?

  • spousta prostoru na tancování včetně ozvučeného vnitřního tanečního sálu (300 m2) s projektorem a barevnými světly, venkovního parketu a dalších tanečních prostor
  • každý pokoj má vlastní sprchu i záchod
  • bazén se skluzavkami, ohniště a dětské hřiště včetně trampolín, hřiště na volejbal či fotbal

Délka turnusu je jeden týden, autobusová doprava z Prahy a zpět je zajištěna. Program soustředění je opravdu bohatý nejen taneční aktivitou, ale i dalšími doprovodnými programy. Jako lektoři budou na všech turnusech přítomni Jindřich Činčura s Ivou Šisl Langerovou a další vybraní lektoři Taneční školy.

Vzhledem k velkému zájmu a omezené kapacitě doporučujeme přihlásit se co nejdříve. Počet míst je omezen, rozhoduje datum Vašeho přihlášení a zaplacení zálohy! V případě, že se soustředění z důvodu pandemické situace neuskuteční, vrátí se Vám 100% uhrazené částky zpět. 

K přihlášení na Taneční soustředění jsou vypsány tyto turnusy:

1. TURNUS

termín: 3.7. – 10. 7. 2021

určeno pro:

  • Latin Angels, Just Dance, Colour Dance,
    Red Roses, Viva Dance, Be Girls, BlueBerries, Cats
  • účastníky kurzů na ZŠ

Detaily a příhlášení

2. TURNUS

termín: 10.7. – 17. 7. 2021

určeno pro:

  • sportovní klub, přípravku sportovního klubu a taneční skupiny Enveloppé, Diamond, Lollipop
  • účastníky kurzů na ZŠ

Detaily a příhlášení

Pro koho je soustředění určeno

Soustředění jsou určena pro sólové tanečníky a tanečnice od 6 let – výuka probíhá sólově, ne v páru (s výjimkou soutěžního sportovní klubu a přípravky). Je určeno pro členy i nečleny Taneční školy, protože právě soustředění může být skvělým startem pro mladého tanečníka či tanečnici! Na soustředění jsou tanečníci rozděleni do odpovídajících skupin.

Taneční program

Program soustředění je koncipován do dopoledního a odpoledního tanečního bloku v časové dotaci 90 až 120 minut. Taneční program se zaměřuje na sportovní společenské tance, latinsko-americké a standardní, nové variace, choreografie, technickou průpravu, správné nášlapy, směrování a celkové zdokonalení pohybu se stálým důrazem na správné držení těla. Taneční bloky zahrnují nejen tanec, ale i fyzickou přípravu včetně cíleného posílení a důležitého protažení těla tanečníků.

Doprovodný program

V době, kdy se netančí, jsou pro naše tanečníky připraveny různé kolektivní společenské a sportovní hry, soutěže, koupání, výlety a procházky do blízkého okolí, stezky odvahy, maškarní diskotéka s volbou nejkrásnější masky, večerní opékání buřtů a zpěv při kytaře, hry na venkovním hřišti, kreslení a malování, stolní hry a další nápadité akce tak, aby byl program vždy zajímavý a hlavně pestrý. K tomuto patří i večerní program, který také spočívá v různých tanečních i netanečních hrách či v soutěžích týmů. Taneční soutěže i jiné doprovodné soutěže a hry jsou po celý týden hodnoceny a na závěru soustředění spolu s dalšími akcemi vyhodnoceny a odměněny :-).

Lektoři, vychovatelé, zdravotník

Taneční soustředění je vždy podloženo týmem vynikajících lektorů, zkušených a kreativních vychovatelů a odborným zdravotníkem.

Ubytování, stravování a pitný režim

Tento rok budeme ubytováni v hotelu Kořínek. K dispozici pro naše tanečníky je zde vnitřní taneční sál (300 m2) + další taneční prostory, venkovní hřiště s bazénem a trampolínami, velká krásná jídelna přímo v prostorech hotelu. Účastníci budou ubytováni ve 4-6 lůžkových pokojích se sprchou a záchodem. Stravování na soustředění je pětkrát denně, přístup k pití je celodenní.

Pravidla a podmínky účasti na tanečním soustředění TŠ Ivy Langerové naleznete ZDE.

Mrkněte se, jak jsme si užili poslední ročník!

video

PRVNÍ TURNUS

video

DRUHÝ TURNUS

Dnes je Pondělí 10 května

Škola se věnuje výuce latinsko-amerického a standardního tance pro děti a mládež, páry a lady.

SPOLUPRACUJEME

Iva Šisl Langerová

Taneční škola Ivy Langerové © 2020. Všechna práva vyhrazena.