fbpx

Letní taneční soustředění

Završení taneční sezóny 2023/24 v podobě letního tanečního soustředění se bude konat opět v Hotelu U Jezera, který se nachází u obce Klučenice, nedaleko Orlické přehrady a nabízí spoustu prostoru na tancování ve 3 tanečních sálech, multifunkční sportovní hřiště a plavecký bazén.

Délka turnusu je 5 plných dní (včetně stravy a pitného režimu), autobusová doprava z Prahy a zpět je zajištěna. Program soustředění je opravdu bohatý nejen taneční aktivitou, ale i dalšími doprovodnými programy. Jako lektorka bude na všech turnusech přítomni Iva Šisl Langerová a další vybraní lektoři Taneční školy.

Vzhledem k velkému zájmu a omezené kapacitě doporučujeme přihlásit se co nejdříve. Počet míst je omezen, rozhoduje datum Vašeho přihlášení a zaplacení zálohy!

K přihlášení na Taneční soustředění jsou vypsány tyto turnusy:

IMG_0093

1. TURNUS

termín: 6.7. – 11. 7. 2024

určeno pro:

  • Lollipop, Just Dance, Sunshine, Tigirls, Sparkles
  • účastníky kurzů na ZŠ (vhodné i pro začátečníky)

Detaily a příhlášení

IMG_2798

2. TURNUS

termín: 11.7. – 16. 7. 2024

určeno pro:

  • Be Girls, Cats, Colour Dance, Blueberries, Red Roses
  • účastníky kurzů na ZŠ (vhodné i pro začátečníky)

Detaily a příhlášení

IMG_202307251246371

3. TURNUS

termín: 16.7. – 21. 7. 2024

určeno pro:

  • sportovní klub, přípravku sportovního klubu a taneční skupiny Enveloppé a Diamond

Detaily a příhlášení

Pro koho je soustředění určeno

Soustředění jsou určena pro sólové tanečníky a tanečnice od 6 let – výuka probíhá sólově, ne v páru (s výjimkou soutěžního sportovní klubu a přípravky). Je určeno pro členy i nečleny Taneční školy, protože právě soustředění může být skvělým startem pro mladého tanečníka či tanečnici! Na soustředění jsou tanečníci rozděleni do odpovídajících skupin.

Taneční program

Program soustředění je koncipován do dopoledního a odpoledního tanečního bloku v časové dotaci 90 až 120 minut. Taneční program se zaměřuje na sportovní společenské tance, latinsko-americké a standardní, nové variace, choreografie, technickou průpravu, správné nášlapy, směrování a celkové zdokonalení pohybu se stálým důrazem na správné držení těla. Taneční bloky zahrnují nejen tanec, ale i fyzickou přípravu včetně cíleného posílení a důležitého protažení těla tanečníků.

Doprovodný program

V době, kdy se netančí, jsou pro naše tanečníky připraveny různé kolektivní společenské a sportovní hry, soutěže, koupání, výlety a procházky do blízkého okolí, stezky odvahy, maškarní diskotéka s volbou nejkrásnější masky, večerní opékání buřtů a zpěv při kytaře, hry na venkovním hřišti, kreslení a malování, stolní hry a další nápadité akce tak, aby byl program vždy zajímavý a hlavně pestrý. K tomuto patří i večerní program, který také spočívá v různých tanečních i netanečních hrách či v soutěžích týmů. Taneční soutěže i jiné doprovodné soutěže a hry jsou po celý týden hodnoceny a na závěru soustředění spolu s dalšími akcemi vyhodnoceny a odměněny :-).

Lektoři, vychovatelé, zdravotník

Taneční soustředění je vždy podloženo týmem vynikajících lektorů, zkušených a kreativních vychovatelů a odborným zdravotníkem.

Ubytování, stravování a pitný režim

Tento rok budeme ubytováni v Hotelu U Jezera. K dispozici pro naše tanečníky jsou 3 taneční sály. Účastníci budou ubytováni ve 4-6 lůžkových pokojích (všechny se sprchou a záchodem). Stravování na soustředění je pětkrát denně, přístup k pití je celodenní.

Pravidla a podmínky účasti na tanečním soustředění Top Dance Prague naleznete ZDE.

V galerii se mrkněte, jak jsme si užili poslední ročník!