fbpx

Helena Březinová

Rok narození:

1996

Sluneční znamení:

Ryby

Co všechno tančím (typy, styly):

Věnuji se standardním a latinsko-americkým tancům.

Kdy jsem začala tančit:

Tančím asi od 9 let. Rodiče mě přihlásili na taneční kroužek, který jsem měla poblíž domova. Nejdříve se mi tam nelíbilo, ale rodiče vytrvali, přiměli mě pokračovat, a u tancování jsem zůstala až dodnes. Jsem jim za to vděčná. 🙂

Dosažené úspěchy:

Za největší úspěch považuji to, že mi tancování neustále přináší potěšení a radost, že mě stále baví. Nejlepší dosavadní výsledek je TOP24 na MČR ve standardních tancích pro rok 2020, postupy na zahraničních soutěžích, semifinálová umístění na tanečních ligách, dosažená nejvyšší třída M ve STT kategorii a třída A v latině. Za úspěch považuji, že jsem se postupně vypracovala na takovou úroveň, kdy se mohu profesionálně věnovat trénování tanečníků různých úrovní a předávání svých zkušeností a vědomostí dále. Myslím, že úspěchem je i to, že nadále s partnerem posouváme své hranice a možnosti a pracujeme na dalších pokrocích a dobrých výsledcích.

Co dělám ve volném čase (mimo tance):

Ráda čtu a koukám na filmy, baví mě fotografování a cestování, obecně trávení času v přírodě. Mám ráda zvířata, takže maximum svého volného času se snažím trávit s domácími mazlíčky. Také ráda peču, učím se vařit a šít na stroji.

Motto (životní heslo, moudro, kterým se řídím):

„Nezáleží na tom, s čím jsi přišel, ale s čím odcházíš.“