fbpx
29
01
2024

Mistrovství ČR ve standardních tancích

By Skalsky 0

V sobotu se v hale v Otrokovicích konalo Mistrovství České republiky ve standardních tancích. Soutěžilo se od dětských kategorií přes juniory, mládežníky a dospělé páry.

Veliký úspěch zaznamenal Vašek Smrček s Májou Siedlokovou, kteří tančili s obrovským nasazením a vytančili si sedmé místo, tedy první nepostupující do šestimístného finále. Právem jsme na ně velmi hrdí! Pochvaly sklidili i od jejich hlavního trenéra, který je na místě koučoval, Kuby Minaroviče.

Velikou výhodou Vašíka s Májou je kvalitní a stabilní držení, které jim umožňuje výborně tvarovat. Další kvalitou je společný pohyb, kterým s přehledem vykrývali velikost parketu a čistá rytmika a výborný look spojený se zdravě sebevědomým vystupováním, což ke sportovnímu společenskému tanci prostě patří. V neposlední řadě chválíme za výborně uplatňovaný floorcraft, tedy parketové moudrosti, využívání parketu způsobem, že nedochází ke zbytečným srážkám a pár tak plně předvede taneční výkon. Tak jako Mája s Vaškem na svém prvním Mistrovství!

Palce jsme drželi i našim trenérům, kteří soutěžili mezi dospěláky a to Máje Drekslerové, Štěpánovi Pleyerovi, Veronice Krejčí, Helence Březinové, Michalu Kladrubskému, Šimonu Jakubesovi a Zuzce Opatrné. Podali skvělé výkony, jsme rádi, že své zkušenosti předávají v Top Dance Prague.

V odborné porotě zasednul a výkony Mistrovství České republiky hodnotil Top porotce a hlavní trenér Top Dance Prague, pan Jindřich Činčura.

A my se můžeme těšit na další ze šňůry Mistrovství ČR:

24.2.2024 MČR Latinsko-americké tance Lucerna, Praha
16.3.2024 MČR 10 tanců (komb latina a standard), Kladno
17.3.2024 MČR Družstva, Kladno

Gratulujeme ke skvělým výsledkům!

Tým Top Dance Prague