fbpx
18
06
2024

Mistryně světa Barbie! Skupina Enveloppé vyhrála svou první zahraniční soutěž!

By Skalsky 0

Abychom těch úspěchů tento víkend neměli málo, přihodíme si do toho ještě jeden mistrovský titul. A to rovnou světový!

V sobotních dopoledních hodinách se členky soutěžní skupiny Enveloppé spolu s jejich rodiči vydali do maďarské Budapešti na WDA World Championship. Spolu s nimi jela zatím pouze trenérka Kristýna Pechová, jelikož jejich trenér Renda Skalský coachoval mistrovství v družstvech (nutno podotknout, že úspěšně – odvezli si dvě medaile!) a do Budapešti dorazil společně s pár děvčaty účastnících se družstev také, až v nedělních ranních hodinách. Moc děkujeme za tak skvělý přístup k trenérství!

Když děvčata v sobotu dorazila na místo, po ubytování je čekala krásná společná procházka městem. Tento teambuilding se vzhledem ke skvělému počasí a náladě vyvedl na jedničku. Po večeři se odebrali na společné ubytování a následoval dlouhý spánek před velkým dnem!

V neděli ráno se druhá, “opožděná“ skupinka z družstev vydala na stejnou procházku a poté již nastal čas na přesun do haly! Vnitřní prostory byly krásně osvícené a atmosféra mistrovství světa a natěšení byla kouzelná. Po protažení a posledních úpravách se děvčata odebrala na svůj poslední Barbie výkon této sezóny. A jako mnohokrát předtím, jejich energie, boží taneční výkony a samozřejmě obrovský pětatřicetičlenný Barbie fanklub strhl do fandění celou halu.

Závěrečný ceremoniál, na kterém se každý tým mohl projít po ploše a reprezentovat svou zemi, byl velmi emotivní, vzhledem k tomu, že pro děvčata to byla poslední soutěž. Užily si ho ale naplno a v rytmech známých party písní a s tou největší českou vlajkou v ruce si našli své místo na ploše a čekali na výsledek. Před ním byl uskutečněn ale ještě speciální ceremoniál pro coache všech skupin, na kterém každý trenér dostal krásný certifikát a piknikovou tašku s logem WDA. Krásné gesto! Poté už probíhalo vyhlášení, na kterém děvčatům byl udělen titul MISTRŮ SVĚTA! Euforie, emoce a slzy byli tak strašně silné, že to nelze popsat. Troufám si říct, že jedno oko nezůstalo suché téměř u všech členů týmu, včetně fanklubu.

Ohromné poděkování patří rodičům, sourozencům i prarodičům, kteří s nimi tuto cestu absolvovali. Jednoduchá rozhodně nebyla, vážíme si každého odvozu na trénink, soutěž a akci, každého pořízeného růžového oblečení, dokonce i obarvených vlasů a vousů na růžovo!! a hlavně té podpory, fandění a toho, že jste tam pro naše děvčata i trenéry byli po celou sezónu. Vytvořili jste vlastní tým, rodičovský tým a tomu našemu soutěžnímu to pomohlo ke všem šesti vítězstvím této sezóny..DÍKY.

Samozřejmě v neposlední řadě směřuje gratulace a velký obdiv na hlavy tanečnic a jejich trenérů. Tento rok jste dokázali vyhrát každou soutěž, šestkrát za sebou.. Přípravy a tréninky rozhodně nebyly jednoduché, ale každá vydřená hodina na tréninku, všechny namožené svaly a každé zlepšování pořád dokola směřovali k tomuto momentu. Vytančili, vybojovali a zasloužili jste si dva tituly Mistrů České republiky a jeden titul Mistrů světa. Jste hvězdní. Děkujeme!

Za tuto úspěšnou sezónu ještě jednou moc děkujeme, ordinujeme veliký odpočinek před soustředěním a těšíme se na vás v příští sezóně!

Váš tým Top Dance Prague