21
12
2020

Krásné Vánoce s tanečním videem!

By Skalsky 0

Během chvilkového spuštění tanečních kurzů na některých školách jsme si na ZŠ Antonína Čermáka stihli zatančit i venku. A protože byli všichni připraveni a teple oblečeni, i přes nižší teploty si tancování náramně užili. Nasazení, které bylo v rámci nutného zahřátí minimálně stejné, ne-li větší než při klasických hodinách v tělocvičně, ocenili potleskem i přihlížející rodiče. Přesvědčit se můžete na videu!

V tuto chvíli se nám sportoviště opět uzavřela a pro většinu dětí z kurzů základních škol jsme tak nestihli zrealizovat taneční lekce. Aby Vám to ale nebylo líto, připravili jsme si pro Vás s blížícími se Vánocemi malý dárek v podobě tanečního videa – ZDE, kdy si s námi opět můžete zatančit z pohodlí a bezpečí domova.

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků, spoustu tanečních dárků pod stromečkem a především pevné zdraví do nového roku. Budeme se na Vás těšit co možná nejdříve na tanečním parketu nebo klidně zase na venkovním hřišti! 

Tým TŠ Ivy Langerové
Top Dance Prague Team

video
Dnes je Pondělí 18 ledna

Škola se věnuje výuce latinsko-amerického a standardního tance pro děti a mládež, páry a lady.

Ve volném čase ráda čte, věnuje se příležitostně hře na kytaru a elektrické piano. Sportuje rekreačně, plave, jezdí na kole a in line bruslích.

Iva Šisl Langerová

Ve volném čase rád čte, věnuje se modelaření letadel 2.světové války, rád cestuje, rekreačně sportuje a jezdí na kole.

Jindřich Činčura

Iva Šisl Langerová

Taneční škola Ivy Langerové © 2020. Všechna práva vyhrazena.