fbpx
26
10
2023

Pozvánka na Mistrovství ČR 12.11.2023

By kancelar 0

Mistrovství ČR v SOLO a DUO latinsko-americké a standardní tance

O víkendu 11. – 12. 11 .2023 se v pražské Lucerně koná jedna z nejvýznamnějších akcí Svazu učitelů tance (SUT) a to Mistrovství ČR v kategorii Sport v latinsko-amerických a standardních tancích. V sobotu 11. 11. 2023 se konají soutěže kategorie Pro-Am, v neděli 12. 11. 2023 se pak odehávají soutěže SOLO a DUO.

Věříme, že všechna děvčata už dolaďují formu, aby na této soutěži předvedla své nejlepší výkony a zanechala divákům i porotě hluboké taneční zážitky. Ostatní dívky, které se nemohou třeba zúčastnit ze zravotních důvodů, nebo nemají připravené sestavy a chlapci určitě rádi dorazí alespoň své kamarádky podpořit a zafandit jim.

Pro účast na tuto soutěž je opět potřeba mít členství v SUT. Jak se přihlásit na soutěž naleznete ZDE. Soutěžící členové musí mít zdravotní způsobilost ke výkonnostnímu sportu. Pro formulář o zdravotní způsobilosti (potvrzení od lékaře) informace o přihlášení do svazů a odpovědi na jakékoliv jiné dotazy ohledně přihlášek k členství, dostanete na manazer@topdanceprague.cz.

Místo soutěže:

Velký sál Palác Lucerna, Štěpánská 61, Praha 1

Odkazy na propozice soutěží (včetně přihlášení):

ZDE

Všem přejeme co největší úspěchy a mnoho krásných zážitků.

Tým Top Dance Prague