fbpx
18
10
2021

Soutěžní úspěchy 17.10.2021

By kancelar 0

V neděli 17.10.2021 se konaly hned dvě soutěže a na obou jsme měli úspěšné zástupce.

V pražské Lucerně se konal velký festival pro solo tanečnice a dua (synchro s možností drobných změn a interakcí) včetně otevřeného mistrovství ČR těchto kategorií.
V této soutěži si svou první soutěž vyzkoušely a ukázaly se velkému publiku Nikola Sedláčková a Adélka Kurejová, věřím, že je to bavilo a stoprocentně je to posune zase o krok dál.
Do finále postoupila Kája Nývltová v kategorii SOLO Lat junioři 2 v tanci chacha. Elišce Beránkové se to povedlo hned ve dvou soutěžích a to SOLO Lat junioři 1 chacha a rumba, přičemž v chache jí unikl cenný kov jen o kousek a skončila čtvrtá. Isabelka Salazar byla ve finále v SOLO junioři 1 ve všech čtyřech tancích (samba, chacha, rumba a jive) a v sambě a rumbě byla také čtvrtá. Isabelka si ale i zlato obnesla a to se Sofčou Lypay, kdy byly první v soutěži Duo Lat Junioři 2 samba. Nejvíc tanců a také nejvíc finálí absolvovala a i medailí získala Terka Kloudová čtyři finále na MČR SOLO Lat junioři 2, tři finále na MČR SOLO Lat mládež (samba, rumba, jive), čtyři finále v soutěžích SOLO Lat junioři 2 a tři finále v SOLO Lat mládež (Samba, chacha, rumba). Terka ale neskončila jen u finálí, odnesla si 2x bronz za SOLO Lat Junioři 2 samba SOLO Lat mládež chacha, dále 2x stříbro za SOLO Lat junioři 2 Jive a SOLO Lat mládež samba a SOLO Lat junioři 2 chacha vyhrála a zbírku jejích medailí doplnila i jedna zlatá.

Soutěžní páry se pro změnu ukázaly v Příbrami. Artem Sova se Štěpánkou Novákovou se sžívají s novou třídou a už jsou ve finále a to v junior-II C Stt a Mládež C Lat i Stt. Vojta Beran s Eliškou Miláčkovou si zatančili finále v kategorii dospělí E Stt a v kategorii mládež E Lat si vytančili třetí příčku a bronz. Kuba Trčka s Verčou Škráčkovou se zaskvěli vzorným výkonem a k bramborovému čtvrtému místu v mládeži C Lat přidali 3x zlato v kategoriích Junior-II D Stt, Junior-II C Lat a mládež D Stt.

 

Mockrát gratulujeme ke krásným výsledkům a děkujeme za příkladnou reprezentaci.

Fotogalerii budeme postupně doplňovat.