fbpx
18
11
2021

Soutěžní úspěchy 17.11.2021

By Skalsky 0

Neodpočinuli si ani na státní svátek! Hned tři naše páry vyrazily ve sváteční středu na soutěž do Kladna a rozhodně se jim to vyplatilo.

Artem Sova se Štěpánkou Novákovou bojují ve třídě C a představili se hned ve 4 kategoriích, z nichž si odvážejí dvě finálová umístění (4. místo Jun-II-C-LAT a 4. místo Mládež-C-LAT) a dvakrát skončili před branami finále (5. místo Jun-II-C-STT a 8. místo Mládež-C-STT)

Ještě úspěšnější víkend zažili Kuba Trčka s Verčou Škráčkovou, kteří tančili také ve 4 kategoriích a z každé si odvážejí medaili, dvakrát dokonce tu nejcennější! Stříbro mají z Jun-II-C-LAT, bronz si vytančili mezi mládežníky v Mládež-C-LAT a zmiňované zlato vybojovali v kategorii Jun-II-D-STT a Mládež-D-STT, kde si zároveň zajistili postup do nové třídy C. Panečku to je ale sbírka!

Zástupce jsme měli také v kategorii Junior I, kam se přihlásili Cyrda Vaňura s Káťou Ševčíkovou. V kategorii Jun-I-E-STT skončili v semifinále, chuť si však spravili v latinské části, díky které jim na krku přistály bronzové medaile.

Mockrát gratulujeme všem ke krásným umístěním a děkujeme za takovou reprezentaci. Ze soutěže máme spoustu fotek, tak se můžete kochat.