Soutěžní úspěchy 2.12 a 3.12.

By Skalsky 0

Zasněžený víkend nám přinesl spoustu úspěchů našich tanečníků. Pojďme se na ně společně podívat.

Velká cena MZ Dance Team

Na sobotní soutěži Velká cena MZ Dance Team se Terezka Zušťáková a Denys Kabal umístili v kategorii JUN I E LAT na 2. místě a v kategorii JUN I E STT na 3. místě. Na odpolední pohárové soutěži se Terezka sama umístila následovně: JUN I BRONZ W na 1. místě, JUN I SILVER W na 1. místě, JUN I SILVER SAMBA na 3. místě, JUN I SILVER CHACHA na 3.místě, JUN I SILVER JIVE na 4. místě, JUN II SILVER W se dělila o 2-3. místo. Stejné soutěže se zúčastnila i Terka Baliková a Matěj Stromko kteří si v kategorii JUN II. STT vytančili 3. místo. I náš pár Vašík Smrček s Májou Siedlokovou si vytančil úspěch v podobě bronzu v kategorii JUN I C LAT a získal čtvrté místo v kategorii JUN II C LAT. Náš dětský pár Jan Muller s Anabel Křížovou se na jejich 1. soutěži v kategorie DĚTI 1 E kombinace umístil na druhém místě. Všem párům velice gratulujeme!

DanceTime Cup

V krásném sálu v Žofíně se v neděli uskutečnil DanceTime Cup, na kterém nechyběly naše sólo tanečnice. Isabelka Costas si vytančila první místo v kategorii SOLO LAT SPORT Junioři 2 v Sambě, Rumbě i Pasu Doble a druhé místo získala za tance Cha Cha a Jive. Spolu se s svou synchro partnerkou Sofinkou Lypay si pak odvezly stříbro v kategorii DUO LAT SPORT Junioři 2 za Sambu. Rumbu, Paso Doble a Jive a bronz za Cha Chu. Sofinka potom ve své kategorii SOLO LAT SPORT Junioři 1 vybojovala stříbro za Sambu a Paso Doble. Áďa Kadlečková si na soutěži vytančila v kategorii SOLO LAT SPORT Junioři 1 semifinále v Cha Che a Paso Doble a finále v Rumbě, kde se umístila na šestém místě, a v kategorii SOLO LAT SPORT Junioři 2 semifinále v Sambě, Rumbě, Paso Doble a Jivu. Verunka Maláčová nám také vybojovala medaile a v kategorii SOLO LAT SPORT Dospělí si za Rumbu a Jive odvezla bronz. Ve stejné kategorii tančila i Linda Bartošová, která si své bronzové medaile odvezla za Sambu, Cha Chu a Paso Doble. Barča Chorváthová a Verča Vacková si vytančily krásné dva bronzy v DUO LAT SPORT Mládež kategorii za Sambu a Cha Chu. Eliška a Anežka Chobotovi si také vybojovaly pódium v Jivu v kategorii DUO LAT SPORT Junioři 1 a skončily na krásném třetím místě. V kategorii SOLO LAT SPORT Mládež si svůj postup do finále vytančila v Sambě a Jivu naše Míša Dobrá a povedlo se jí to i v Sambě v kategorii SOLO LAT SPORT Junioři 2. Velice děkujeme za reprezentaci a gratulujeme!

Sparta Cup

Ani v neděli si Terka Baliková a Matěj Stromko neodpočinuli a vyjeli na další soutěž na Spartu, kde si vytančili tyto krásná místa: JUN II. STT – 2. místo, Mládež STT. – 3. místo, JUN II. LAT – 4. místo (finále) a Mládež LAT. – 4. místo (finále). Stejně tak Vašík Smrček s Májou Siedlokovou jeli bojovat na Spartu  a s velkým úspěchem! V kategorii LAT JUN I C si vytančili 4. místo, v kategorii LAT JUN II 7.-8.místo a v kategorii STT JUN II B 5. místo ze 6 párů. Této soutěže se také zúčastnil Cyril Vaňura s Káťou Ševčíkovou, kteří v kategorii Junioři 1 D Standard vytančili bronz. Velmi gratulujeme!

Všem našim tanečníkům děkujeme za skvělou reprezentaci a přejeme krásně strávený předvánoční čas.