fbpx
22
11
2021

Soutěžní úspěchy 21.11.2021

By kancelar 0

V neděli 21.11.2021 se konala krásná soutěž v pražském Žofíně a zkušenosti a medaile tam vyrazily sbírat naše děvčata na sólo tance a dua.

Úplně poprvé byly zkusit své schopnosti Amálka Tröster a Terka Ševčíková, se Sofčou Lypay a Isabelkou Salazar Costas se rozhodně neztratily a zatančily si několik semifinále ve svých sólo kategoriích.

Nikča Sedláčková na sobě hodně zapracovala a vedle semifinále v sólo děti 2 jive se v sambě dostala až do finále, kde byla nakonec šestá.

Terka Kloudová se poprala s velkou konkurencí a vedle několika semifinále byla ve finále hned bronzová v pro sebe starší kategorii sólo mládež jive.

Na sólo soutěžích potvrdila své kvality Pája Kusá, která v mládeži byla vždy ve finále a k pátému místu v jive získala dvě bronzové medajle za sambu a rumbu a chache byla dokonce stříbrná.

Isabelka Salazar Costas Corazon se Sofčou Lypay se zaskvěly v duech juniorů 1, kde byly stříbrné na oba tance, které absolvovaly a to samba a rumba.

Nejvíc jsme ale zářili v kategorii děti 2, a to zásluhou dua Nela Tröster a Káťa Ševčíková. V sólo soutěžích byly obě stále ve finále, Káťa si odnesla dva bronzy za sambu a rumbu, Nela bronz za chachu a tři stříbrné medajle za sambu, rumbu a jive. Spolu pak totálně ovládly kategorii děti 2 dou, kde vyhrály všechny 4 tance a byly zlaté.

 

Mockrát gratulujeme ke krásným výsledkům a děkujeme za příkladnou reprezentaci.