03
2022

Soutěžní úspěchy 6.3.2022

By kancelar 0

V neděli 6.3.2022 se konala další soutěž, tentokrát ve sportovní hale Dolní Měcholupy. I na této soutěži MIA CUP naše děvčata podala sportovní výkovy a krásně se předvedla.

Všechna naše děvčata startovala v kategoriích Junior-I sólo a synchro a vypomoci a trenérsky je vést s nimi byla lektorka Míša Sádková.

Zkušenosti v sólu sbírala Nikča Sedláčková, na první soutěži v sólu byla Lucka Chroustová. Do finále v sólu pak postoupily Sofča Lypay a Eliška Beránková, která nakonec skončila čtvrtá.
V synchru pak Eliška Beránková s Luckou Chroutovou předvedly své nejlepší, šahaly po prvním místu a snad jen známka je nakonec posunula na výslednou stříbrnou pozici (na součet tanců měly stejně, jako první dvojice).

Mockrát děkujeme děvčatům za reprezentaci a projevenou chuť tancovat. Přejeme mnoho dalších úspěchů.