fbpx
20
03
2023

Taneční skupina roku!

By Skalsky 0

V sobotu 18.3.2023 probíhala v hale Slavie v Praze naprosto fantastická soutěž o nejlepší taneční skupinu roku. Hala se skutečně otřásala v rytmech Hip hopu, dance art, disco, cheer, show a latiny a byla plná nadšených a opravdu hlasitých fanoušků. Taneční skupiny se rychle střídaly a na tanečním parketu byla stále nová a nová energie. Dnem a prvním kolem této soutěže provázeli pohotoví moderátoři rádia Evropy 2. Bezvadný nápad, kterým se rádi inspirujeme pro naše soutěže byl např. TikTok a IG koutek, kde jste se mohli natáčet, sdílet a pak to nejlepší video prý vyhrálo trička – to uděláme taky!

V soutěži o Taneční skupinu roku nás reprezentovaly naše dvě soutěžní taneční skupiny, Enveloppé a Diamond.

Enveloppé zaujaly skvěle připravenými kostýmy, nápaditou choreografií a strhující hudbou. Tanečnice předvedly velmi kvalitní taneční výkon a bylo vidět, že si soutěž opravdu užívají. Enveloppé se nebojí zařazovat i akrobatické prvky, což je jejich plus. Jejich trenér Renda „Renér“ Skalský a talisman v podobě jeho přítelkyně Týnky, mohou být hrdí na skupinu a taneční pokrok, který jsem zaznamenala. Osobně bych je dala na stříbrnou pozici, dosáhly však na bronz.

Diamond naladily svou formu na slunečném placu za Slavií a vypadá to, že jim nejen to přineslo úspěch největší, vytančily si zlato! Jejich choreografie byla plná překvapivých formačních změn a hudebně tanečních trendů. Diamondky ji podtrhly svým tanečním nasazením plným energie, a tak vtáhly do děje nejen diváky, ale i porotu. Jejich trenérky, Viky Valdová s Maky Feiferovou oslavily stávající úspěch a těší se na další kola.

Budeme fandit i v dalším kole, které se koná 29.4. opět ve sportovní hale Slavie.

Iva Šisl Langerová za Tým Top Dance Prague