27
06
2021

Úspěchy červnového restartu tanečních soutěží – aktualizováno

By kancelar 0

Červen a sezóna 2020/21 končí, o víkendu proběhly poslední soutěže ČSTS a my byli opět u toho.

V Jihlavě tuto sobotu 26.6.2021 se konala soutěž a opět tam nechyběli Artem Sova se Štěpánkou Novákovou. Skvěle tam zakončili svou červnovou spanilou jízdu a opět si odvezli zlatou medaili z kategorie Junior-IID Stt a dvě stříbrné za Junior-IID Lat a Mládež D Lat.

Moc gratulujeme:-)


Pár Artem SovaŠtěpánka Nováková jsou zatím jediní, kteří se ještě teď v červnu vrhli na soutěže, o to větší radost nám dělají. Minulý týden (20.6.2021) vyrazili opět, tentokrát do Kralup nad Vltavou, kde potvrdili svou vysokou formu. Kategorie Junior-II D Lat a Stt vyhráli a byli druzí v Mládeži D Lat a třetí v Mládeži D Stt. Odvezli si tedy hned dvě zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili a kde startovali, tam byli minimálně “na bedně”.


Po velkém rozvolňování konečně opět probíhají i soutěže přímo na parketu a je super, že jsme opět u toho, a to na nejlepších pozicích.

Do Brna na soutěž 12.6.2021 vyrazili Artem Sova se Štěpánkou Novákovou za doprovodu a vydatné trenérské podpory lektora Štěpána Pleyera a kamarádky a naší tanečnice Verči Škráčkové. Artem se Štěpánkou vyrazili po dlouhé přestávce na kategorii Junior-IID lat, kde byli bronzoví a Junior-IID stt, kde dosáhli nejvyššího výsledku a odvezli si zlaté medaile.