fbpx

Členové Top Dance Prague (TDP) mají pravidelné taneční vystoupení a to dvakrát ročně. V lednu a květnu v kulturním domě Mlejn. Zde divákům tanečníci předvedou co s v kurzu naučili, vystoupení jsou sestavena ze tří až čtyř sportovních společenských tanců na přesně střiženou hudbu a vybrané skladby. Každá skupina se domlouvá na názvu svého vystoupení, na zvolených tancích i kostýmech. Vystoupení je opravdu skvělý zážitek jak pro diváky, tak pro účinkující. Nechybí ani generálka před samotným vystoupením.

Vedle těchto pravidelných vystoupení určených pro všechny členy TDP se tanečníci pravidelně ukazují v rámci výběrových tanečních skupin na pražských veřejných akcích, jako např. Vánoční trhy na Staroměstském náměstí, Mezi ploty, Vánoční trhy v Dejvicích, Vyšehraní a další.

Zavzpomínat na tyto akce si můžete v naší fotogalerii ZDE a videogalerii ZDE.


Zakončení školního roku 2020/21 proběhlo výjimečně formou zahradní slavnosti za budovou Top Dance Prague, Štorchova 1555/5, Praha 8. Jsme rádi, že jsme si to všichni skvěle užili, tanečníci si zasloužili váš bouřlivý potlesk, všechny skupiny perfektně zatančily, na hradě skákali menší i větší, zrovna tak chodily i pomalované obličeje. Občerstvení jste přinesli tolik, že se stoly prohýbaly a co bylo ještě lepší, že se to fakt všechno snědlo. Zatančili jsme si i nové tance jako bachatu nebo salsu. Jedničky všem, kdo jste se přidali, jedničky těm, kdo jste fandili.

Dnes je Pondělí 18 října

Škola se věnuje výuce latinsko-amerického a standardního tance pro děti a mládež, páry a lady.

SPOLUPRACUJEME
Taneční škola Ivy Langerové © 2020. Všechna práva vyhrazena.