fbpx
13
05
2024

Čtvrté vítězství v řadě naší skupiny Enveloppé!

By Skalsky 0

Ani na Den Matek naše soutěžní skupina Enveloppé neotálela a vyjela na soutěž do nedalekých Litoměřic, kde nadělila jejich maminkám už čtvrté vítězství v řadě!

Druhé kolo postupové soutěže Czech Dance tour se událo v obrovském litoměřickém zimním stadionu, kde měla naše skupina opět velký úspěch. Na této soutěži se v kategorii Latino Dance, kde naše děvčata soutěží, sešlo krásných osm choreografií, takže konkurence byla opravdu veliká. Děvčata ovšem opět předvedla excelentní růžový výkon, ke kterému jim při vyhlášení přišla pogratulovat i samotná moderátorka soutěže. Vyhlášení bylo dlouhé a napínavé, ale čekání se vyplatilo, protože si děvčata opět odvezla zlaté medaile! Díky nim se také kvalifikovala na Mistrovství ČR, které se bude konat za čtrnáct dní a ze kterého se děvčata mohou také nominovat na Mistrovství světa!

Mockrát děkujeme ohromnému růžovému fanklubu rodičů, jejichž podpora, trumpety a píšťalky se rozléhaly po celé hale a který děvčatům společně připravil překvapení v podobě vítězných růžových donutů pro celou skupinu! Velice si vážíme Vaší soudržnosti a podpory, která velmi pomáhá nejen děvčatům, ale také jejich lektorům.

Děvčatům gratulujeme a držíme palce na další soutěž!

Váš tým Top Dance Prague