fbpx
29
05
2024

Nová dětská soutěžní skupina!

By Skalsky 0

Naše taneční škola otevírá novou dětskou soutěžní skupinu!

Nově otevíráme dětskou soutěžní skupinu pod vedením lektorů René Skalským a Kristýnou Pechovou, kteří úspěšně vedou již třetím rokem soutěžní skupinu Enveloppé, která se letos stala dvojnásobnými mistry ČR a také se kvalifikovala na mistrovství světa.

Skupina bude pro děti od 8 do 12 let a kurzy se budou konat dvakrát týdně ve středu 16:00 – 17:30 h a ve čtvrtek 16:00 – 17:00 h v našem tanečním studiu Top Dance Prague. Skupina je určena pro mírně pokročilé a pokročilé tanečnice zdokonalující se v oblasti latinsko-amerických tanců jako Samba, Cha-cha-cha, Rumba, Paso doble a Jive. Dále v oblasti formační techniky jako synchronizace, přesnost, souhra, nové taneční prvky, choreografická pravidla a základní akrobatické prvky. Taneční skupina pod vedením svých lektorů reprezentuje Taneční školu Top Dance Prague na soutěžích, veřejných akcích i na závěrečných vystoupeních taneční školy.

Pokud byste o ni měli zájem, je nutné se zúčastnit konkurzu, který se koná 5.6. od 17:00 h v naší taneční škole (zatím se nelze přihlásit online, bude umožněno po konkurzu).

Budeme se na Vás těšit!

Váš tým Top Dance Prague