04
2021

Český taneční pohár online – výsledky

By kancelar 0

Přinášíme výsledky z poslední online soutěže, kde jsme obsadili spousty krásných umístění. Český taneční pohár online se konal 24.4.2021 přes ZOOM a byly odděleny skupiny začátečníků (Hobby) od dětí již soutěžících (Sport, Sport 2).

Přišla, viděla, zvítězila. Přesně tak by se dal popsat výkon Isabelky Salazar Costas Corazon, když v kategorii Hobby Děti zvítězila ve všech tancích, ve kterých startovala. Zlatou medaili si u nás bude moci vyzvednout za předvedenou Sambu, Cha-Chu i Rumbu. Ve stejné kategorii soutěžila i Nikča Sedláčková, která v Jivu skončila jen těsně před branami druhého kola.

Pro úžasné dvě zlaté a dvě stříbrné medaile si bude moci přijít také Pavlína Kusá, která prvenství vybojovala v tancích Cha-Cha a Rumba, druhé místo pak obsadila v Sambě a Jivu (vše v kategorii Sport 2 Mládež + Dospělí).

Dvojí zastoupení jsme měli v kategorii Sport Děti – Cha-Cha, kde Sofinka Lypay a Lucinka Chroustová skončily v semifinále na 7. a 8. místě. Do finále kategorie Sport Junioři se bohužel neprobojovala ani Štěpánka Sochorová, která se ukázala v tancích Cha-Cha a Rumba.

Veškeré výsledky lze najít ZDE.

Poděkování patří organizátorům, porotcům a zejména všem zúčastněným tanečníkům. Děkujeme za příkladnou reprezentaci a přejeme mnoho štěstí v dalších soutěžích.