fbpx
08
04
2024

Soutěžní skupina Enveloppé zvítězila v prvním kole Czech Dance Tour!

By Skalsky 0

Při slunečné neděli se naše tanečnice soutěžní skupiny Enveloppé sešly v Hale Slávie, aby se zúčastnily jejich první soutěže letošní sezóny Czech Dance Tour.

Děvčata si společně s jejich lektory Rendou Skalským a Kristýnou Pechovou připravili choreografii na téma Barbie a celou halu zaplavili pozitivní růžovou energií. Všechna děvčata nechala na pódiu úplně všechno, díky jejich skvělým výkonům a energickým písním rozproudili diváky a rozpoutaly tak v hale úžasnou atmosféru.

Po dlouhém čekání na vyhlášení slečna moderátorka nakonec vyhlásila krásné první místo. Emoce byly opravdu silné a jak děvčata tak lektoři uronili pár slziček štěstí. Děkujeme tanečnicím za jejich boží výkony a jejich lektorům Rendovi s Kristýnou za vytvoření skvělého kolektivu a výherní choreografie. Poděkování směřuje i lektorům Zdeňkovi Rezlerovi a Klárce Valíkové za pomoc s choreografií. Velké poděkování patří také rodičům a hlavně maminkám, které nejen že byly slyšet přes celou halu při jejich podporování skupiny, ale dokonce na soutěž přijely celé v růžové a ještě s doma vyrobenými růžovými pom pomy.

Další soutěž naši skupinu čeká za necelé dva týdny. My jim budeme držet palce a gratulujeme ke zlatým medailím!

Váš Tým Top Dance Prague