fbpx
25
04
2022

Soutěžní úspěchy 23., 24.4.2022

By Skalsky 0

Uplynulý víkend se v Praze konala dvoudenní soutěž SPARTA CUP 2022, na které jsme měli hned 4 zástupce.

V sobotu se v kategorii Děti-II-E-KOMBI probojovali Vašek Smrček a Monča Sadílková do finále, ve kterém se umístili na krásném pátém místě. Vašek s Mončou se podívali i o jednu věkovou kategorii výš, konkrétně do Jun-I-E-STT, kde nechali dva páry za sebou a skončili na 9. – 10. místě. Ve stejné kategorii se jen o kousek nedostali do finále Vašek Kout s Hančou Bertlovou, kteří se umístili na prvním nepostupujícím sedmém místě. Ve finále téže kategorie jsme měli ještě dva další zástupce, Hynka Lišku s Amálkou Tröster a Cyrdu Vaňuru s Káťou Ševčíkovou. Hynek s Amálkou vyrazili na svoji první soutěž a ve finále se uvedli skvělým pátým místem. Medaili vybojovali druzí jmenovaní a Cyrda s Káťou si tedy odvážejí bronzové medaile.

O medaile se bojovalo také v kategorii Jun-I-E-LAT. V semifinále skončili Vašek s Mončou (10. – 12.) a Hynek s Amálkou (8.). Ve finále se ukázali Cyrda s Káťou (6.) a zmiňovanou medaili získali Vašek s Hančou, konkrétně stříbrnou!

Hynek s Amálkou využili svůj první soutěžní víkend na maximum a vyrazili proto i na nedělní část, kde vybojovali dvě finálová umístění. Šestí skončili v kategorii Jun-I-E-STT a pátí v Jun-I-E-LAT.

V sobotu na mistrovství Čech soutěže Taneční Skupina Roku se ukázala děvčata se soutěžní skupiny Diamond. Medaile jim o kousek utekla a skončili na krásném čtvrtém místě.

Všem mnohokrát děkujeme za příkladnou reprezentaci a přejeme mnoho dalších úspěchů!