03
2023

Soutěžní úspěchy 25.2.2023

By kancelar 0

Tuto sobotu pořádal i SUT soutěž a to až v Dobroměřicích u Loun a naše děvčata tam vážila cestu a zpět opět vezla medaile.

Kategorie Junior-2 hobby měla soutěž i ve standardních tancích a my měli ve finále hned 3 účastnice – Míša Dobrá byla ve finále ve waltzu, tangu a valčíku, Sofča Lypay byla dvakrát třetí ve waltzu a tangu a druhá ve valčíku a Terka Baliková byla čtvrtá ve valčíku a třikrát druhá za waltz, tango a quickstep.

V kategorii Junior-1 Sport se do finále probojovala Sofča Lypay a kromě samby, kde byla pátá, tak v chache, rumbě, paso doble a jivu byla třetí.

V kategoriích Junior-2 a Mládež Sport do finále postoupila Amálka Tröster, a odvezla si i dvakrát třetí místo za chachu Jun-2  jive Mládež, a dvakrát druhé místo za sambu Jun-2 a chachu Mládež.

Poslední námi obsazená kategorie byla Jun-2 Duo Sport Lat, kde finále tančily dvojice Terka Baliková a Amálka Tröster, které si v paso doble vytančily třetí místo a duo Sofča Lypay a Isabelka Salazar Costas, které byly čtyřikrát třetí v sambě, chache, rumbě a jivu a druhé na paso doble.

Naše děvčata si odvezla celkově 26 medailí, Isa Salazar Costas čtyři bronzové a jednu stříbrnou za duo, Terka Baliková bronzovou za duo a tři stříbrné za solo soutěže, Amálka Tröster jednu bronzovou z dua a dvě bronzové a dvě stříbrné ze solo soutěží, a Sofča Lypay měla čtyři bronzové a jednu stříbrnou z dua a šest bronzových a stříbrnou ze solo soutěží.

Děkujeme všem zúčastněným a přejeme mnoho dalších skvělých umístění!